تبلیغات
فوتبال فارس - کلانتری سرمربی مقاومت شد
فوتبال فارس تمام فوتبال ایران نیست اما تمام فوتبال ایران به آن وابسته است

کلانتری سرمربی مقاومت شد

یکشنبه 3 مرداد 1389 11:16 ق.ظ

نویسنده : مهدی 68

سایت گل - علی اصغر کلانتری سرمربی فصل گذشته برق شیراز روزپنجشنبه مذاکراتی با مدیران مقاومت سپاسی داشت وبرای هدایت این تیم در فصل آتی لیگ دسته اول به توافق رسید.
 پس از آنکه حضور فرکی در جمع مقاومتی ها به سبب عقد قرارداد این مربی با نفت تهران صورت نگرفت مدیران باشگاه شیرازی که با هجمه رسانه ها ومطبوعات محلی مبنی برچرایی عدم به کارگیری مربیان بومی وجذب مربیان نه چندان مطرح از سایر نقاط کشور مواجه شدند تصمیم گرفتند سکان هدایت تیمشان را به کلانتری بسپارند. 
این مربی سالها به عنوان کاپیتان ،مربی وسرمربی در برق شیراز حضورداشته است.


گفته می شود پس از آنکه پیام مخابرات با محمد عباسی ومقاومت با علی کلانتری به توافق رسیدند برق هم بی میل نیست تا سکان خودرا به دست یک مربی بومی دیگر بنام اصغر اکبری بسپارد

 

 

فوتبال فارس این فصل سه نماینده در لیگ دسه اول دارد واین امر برای اولین بار در تاریخ ورزش این استان رخ می دهد. آنها همواره در سطح اول کشور نمایندگانی داشته اند.در این استان ضرب المثل خودی گداز وغریب نواز به شدت حاکم است به نحوی که کمتر مواردی دیده ایم که یک مربی بومی مورد اعتماد مدیران قرار گیرد.
 نمونه عینی این ماجرا به لیگ برتر دوره نهم برمی گردد که مقاومت با مهابادی کم تجربه شروع کرد ودر ادامه هم حاضر نشد دل به مربیان بومی ببندد وسراغ احمدزاده رفت تا زمینه سقوط این تیم فراهم آید. فصل پیش رو برای شیرازی ها از اهمیت بالایی برخوردار است ودر ین بین برق با برکناری فلاح وجانشینی امامی فر هنوز حرکت اصی انجام نداده است. این در حالی است که پیکارهای لیگ آزادگان در دسته اول از 25 شهریور ماه آغاز می شود وروزها یکی پس از دیگری در حال گذرندوفرصت ها ازد ست می روند.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: یکشنبه 3 مرداد 1389 11:28 ق.ظ